Clubkampioenschapkalender Zomerseizoen Wielertoeristen
van 2 Juli 2023 tot 27 Augustus 2023
17. Zondag 2 Juli – start om 8.05u – Baankapitein De Backer Freddy.
Lokaal – Melsen - De Pinte – Drongen – Wondelgem – Gent – Ledeberg – Merelbeke – Lokaal: ± 74 km. (153 HM)
18. Zondag 9 Juli – start om 8.05u – Baankapitein Busselot Marc.
Lokaal – Balegem – Velzeke – Sint Maria Oudenhove – Brakel – Flobecq – Maarkedal – Horebeke – Nederzwalm – Hundelgem – Lokaal: (22 Flobecq) ± 75 km. (666 HM)
19. Zondag 16 Juli – start om 8.05u – Baankapitein De Backer Freddy.
Rochus LM Classic
Lokaal – Balegem – Velzeke – Roborst – Sint Denijs Boekel – Nederzwalm - Hermelgem – Huise – Kruisem – Lozer – Eke – Semmerzake – Baaigem – Scheldewindeke – Lokaal: ± 75 km. (280 HM)
20. Zondag 23 Juli – start om 8.05u – Baankapitein Van Heghe Kris.
Opgelet vertrek en aankomst aan Café Plankierke in Moortsele
Café Plankierke – Merelbeke – Gavere – Sint Maria Latem – Munkzwalm – Michelbeke – Erwetegem – Grotenberge – Café Plankierke: ± 69 km. (430 HM)
Zaterdag 29 en Zondag 30 Juli – eigen cluborganisatie
2 Daagse Rochus LM Classic + Enamecup
Wij rekenen op jullie medewerking om het welslagen van deze cluborganisatie te kunnen garanderen. Er worden tijdens dit weekend geen klassement-km noch fietspunten toegekend, wel doekaartpunten voor de medewerkers volgens het intern reglement.
21. Rit A: Zondag 6 Augustus – Baankapitein De Backer Freddy.
Fietsen laden aan het lokaal: 7u30 – Start aan het lokaal: 7u45 – Start in Oranjeplaat: 9u30
Adres: Oranjeplaat, Muidenweg 1A, Arnemuiden (gratis parking en restaurant aan de jachthaven)
Vanuit Oranjeplaat via het dorpje Veere naar Serooskerke – Grijpskerke – Koudekerke – Zoutelande – Domburg – Neeltje Jans (uitzicht) – Kamperland – Geersdijk – Kortgene – Wolphaartsdijk – Oud Sabbinge terug naar Oranjeplaat. ± 104 km.
21. Rit B: Zondag 6 Augustus – start om 8.05u – Baankapitein ?????
Opgelet vertrek en aankomst aan Café Plankierke in Moortsele
Café Plankierke ………. Café Plankierke: ± km.
22. Zondag 13 Augustus – start om 8.05u – Baankapitein Steurbaut Marnick.
Lokaal – Balegem – Velzeke – Strijpen – Sint Maria Oudenhove – Michelbeke – Elst – Boekel – Zwalm – Balegem – Scheldewindeke – Bottelare – Lokaal: ± 73 km. (650 HM)
23. Zondag 20 Augustus – start om 8.05u – Baankapitein Busselot Marc.
Lokaal – Baaigem – Gavere – Zevergem – Lozer – Nokere – Gijzelbrechtegem – Ooike – Zingem – Beerlegem – Lokaal: (10 Gijzelbrechtegem) ± 71km. (408 HM)
24. Zaterdag 26 augustus start om 10.00u – Baankapitein De Roose Alain.
Algemene info: zie website “andere activiteiten” “weekenduitstap 2023”
Parcours: na het ontbijt start aan hotel Van Der Valk Cuijk te Nijmegen voor een rit van ± km
24. Zondag 27 Augustus – start om 8.05u – Baankapitein Busselot Marc.
Lokaal – Balegem – Hundelgem – Zwalm – Mater – Leupegem – Kaster – Gijzelbrechtegem – Eine – Hermelgem – Dikkele – Scheldewindeke – Lokaal: ± 76 km (19 Kaster (510 HM)