Clubkampioenschapkalender Zomerseizoen Sportieven

van 5 Mei 2019 tot 28 Juli 2019

OPGELET: Gelieve uw voorzorgen te nemen in geval van pech (bv. reservebandjes, pompje …)

 

10a. Zondag 5 Mei – Daguitstap Regio Antwerpen – Baankapitein De Roose Alain.

Samenkomst aan lokaal Cafe Central om 7u. voor het laden van auto’s en Camionette . vertrek om 7u15.

Start en stopplaats: De Schuur, Kantonbaan 2, Oelegem – Ranst

Parcours: Oelegem – Ranst – Grobbendonk – Herentals – Sint Jozef Olen – Lichtaart – Dessel – Retie – Kasterlee  Tielen – Gierle – Lille – Vorselaar 1e stop – Zoersel – Malle – Sint Antonius Zoersel – Halle – Zoersel – Oelegem.

 

10b. Zondag 5 Mei – start om 8.15u – Baankapitein Vandekerckhove Raf.

Lokaal – Herzele – Fietstocht Willems Veranda’s – Lokaal: ± 80 km.

Rit georganiseerd door WTC De Wijngaardvrienden Herzele.

Burchtweide, Burgemeester Matthysstraat, Herzele.

Aandacht Cycling Vlaanderen lidkaart nodig ! ! ! ! !

 

11. Zondag 12 Mei – start om 8.00u – Baankapitein Van Herpe Geert.

Lokaal – Balegem - Elene - Zottegem - Erwetegem - Oudenhove - Everbeek - Vloesberg - Leupegem - Mater - Nederzwalm - Paulatem - Dikkele - Scheldewindeke - Lokaal: ±  80 km.***

 

12. Zondag 19 Mei – start om 8.00u – Baankapitein De Spiegeleer Paul.

Lokaal – St Lievens Esse – Fietstocht Memorial Tommy Van Ponseele – Lokaal: ± 90 km.**

Rit georganiseerd door WTC De Palingrijders - St Lievens Esse.

Café De Paling, Schonenberg, Herzele.

Aandacht Cycling Vlaanderen lidkaart nodig ! ! ! ! !

 

13. Zondag 26 Mei – start om 9.00u – Baankapitein Vandekerckhove Raf. (Verkiezingen ! ! ! ! !)

Lokaal – Oombergen – Munte – Gijzenzele – Lokaal: ±  75 km.**

 

14. Zondag 2 Juni – start om 8.00u – Baankapitein Christiaens Mario.

Lokaal – Dikkele – Roborst – Rozebeke – Opbrakel – La Houppe – Schorisse – Mater – Nederzwalm – Meilegem – Baaigem – Schelderode – Merelbeke – Lokaal: ± 90 km.***

 

15. Zondag 9 Juni – start om 8.00u – Baankapitein Busselot Marc.

Lokaal – Nazareth – Deinze – Landegem – Lovendegem – St Martens Leerne – Melsen – Lokaal: ± 93 km.*

 

16. Zondag 16 Juni – start om 8.00u – Baankapitein De Schamphelaire Wouter.

Lokaal – Zottegem – Geraardsbergen – Bever – Saint Marcoult – Deux Acren – Brakel – Velzeke – Lokaal: ± 96 km.***

 

17. Zondag 23 Juni – start om 8.00u – Baankapitein De Backer Freddy.

Lokaal – Baaigem – Gavere – Nazareth – Astene – Deinze – Vinkt – Kanegem – Dentergem – Olsene – Lozer – Zingem – Beerlegem – Balegem – Lokaal: ± 97 km.*

 

18. Zondag 30 Juni – start om 8.00u – Baankapitein De Roose Alain.

Lokaal – Velzeke – Rozebeke – Elst – Burreken – Ellezelles – Louise Marie – Maarkedal – St  Maria Horebeke – Zwalm – Hundelgem – Balegem – Lokaal: ± 86 km.****

 

19. Zondag 7 Juli – start om 8.00u – Baankapitein De Spiegeleer Paul.

Lokaal – St Lievens Houtem – Heldergem – Liedekerke – Dilbeek – Asse – Aalst – Lokaal: ± 93 km.**

 

20. Zondag 14 Juli – start om 8.00u – Baankapitein Christiaens Mario.

Lokaal – Beerlegem – Zwalm – St Blasius Boekel – St Maria Oudenhove – Brakel – Lierde – St Lievens Esse – Ressegem – Mere – Erondegem – Wanzele – Serskamp – Smetlede – Oordegem – Bavegem – Lokaal: ± 90 km.***

 

21. Zondag 21 Juli – start om 8.00u – Baankapitein Busselot Marc.

Lokaal – Beervelde – Lokeren – Moerbeke – Lochristi – Destelbergen – Melle – Lokaal: ± 87 km.*

 

22. Zondag 28 Juli – 28e Rochustochten & 3e Memorial Pascal van Huyck.

Wij rekenen ten stelligste op de medewerking van elke Zwerver. Er worden tijdens dit weekend geen fietspunten toegekend, alleen doekaartpunten voor de medewerkers.

 

 

Aandacht de ritten worden aangeduid met * Dit wil iets zeggen over de moeilijkheidsgraad van de rit:  * vlak     **licht golvend     ***golvend     ****pittig

Webmaster: Braekman Patrick

Laatste update: 18/10/2019 - 15u30

*****

Aanpassen winterklassementen