Winter-VTT- & -Cyclokalender

 

2018 - 2019

 

WTC De Zwervers vzw

 

Van 29 september 2018 tot 16 februari 2019

 

 

 

Praktische bepalingen:

 

1) Vertrekuren:

Ter plaatse om 9 u.

 

2) Organisatie clubvervoer:

Gezien er voor meerdere zaterdagen keuzemogelijkheid is wordt clubsecretaris, Carine, belast met de coördinatie van het clubvervoer.

Wens je voor de verplaatsing naar en van de startplaats gebruik te maken van het clubvervoer, reserveer ten laatste op woensdagavond voorafgaand aan de rit om 20u bij Carine, bij voorkeur per email ! ! ! ! ! – cvansteendam@skynet.be Gelieve hierbij uw gekozen rit met afstand te vermelden.

De secretaris/coördinator beslist op basis van gewone meerderheid van het aantal deelnemers, dat wenst gebruik te maken van het clubvervoer, voor welke rit het clubvervoer ingezet wordt. Zij contacteert op donderdag de mogelijke bestuurder(s) van de volgwagen. Oscar is de eerste chauffeur, tenzij hijzelf verkiest deel te nemen aan een andere dan de bij meerderheid gekozen rit. Clubvervoer wordt pas ingezet bij minimaal 2 gebruikers.

De deelnemers worden hierover ingelicht via een e-mail van de coördinator.

 

Afmeldingen kunnen ten laatste op vrijdagavond tot 18u gemeld worden op gsm nr 0477/98.88.35 aan Carine.

 

De op deze kalender voorkomende organisaties hebben steeds voorrang. Indien er geen deelnemers zijn die willen gebruik maken van het clubvervoer voor de kalenderorganisaties, kan eventueel na samenspraak met het bestuur het clubvervoer ingezet worden voor een willekeurige andere organisatie.

 

1. Zaterdag 29/9/2018

Fiets & Mountainbike Happening

VTT: 48-37-25 km.

CYCLO: 66-25 km.

Kids: 25 km.

WTC DE FLANDRIENS.

Woestijnegoed, Watermolenstraat 2, (GPS: Urselweg 33) 9880 Aalter.

I&S: 08.00-14.00

Kids: 25 km. Cyclo - I: 11.30 - S: 12.00

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

2. Zaterdag 6/10/2018

Toertocht door de Meetjeslandse Bossen VTT & Cyclo

VTT: 45-35-25-17 km.

CYCLO: 45-25 km.

Kids: 17 km.

WTC BLIJF JONG ASSENEDE.

Sportcomplex Ter Walle, Stroomstraat 8, 9968 Oosteeklo.

I&S: 08.30-14.00

Kids: 17 km. - I: 13.00 - S: 13.30

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

3. Zaterdag 13/10/2018

Omloop Der Scheldestreek VTT & Cyclo

VTT: 45-35-25 km.

CYCLO: 50-25 km.

Kids: 16 km.

WSC MERELBEKE VZW.

KTA-GITO, Potaardeberg 59, 9820 Merelbeke.

I&S: 08.00-14.00

Kids: 16 km. - I: 13.00 - S: 13.30

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

4. Zaterdag 20/10/2018

Husdine VTT & Cyclo

VTT: 45-35-25 km.

CYCLO: 50-25 km.

Kids: 18 km.

SPORTKOMITEIT - HEUSDEN VZW.

Centrum Bergenmeers, Koedreef 7, 9070 Destelbergen.

I&S: 08.30-14.00

Kids: 18 km. - I: 13.00 - S: 13.30

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

5. Zondag 21/10/2018

De Burcht VTT & Cyclo

VTT: 50-38-25 km.

CYCLO: 50-25 km.

Kids: 20 km.

Unitas - Steenhuize

Sporthal PTI, Sint-Rochus, Herzele

I&S: 08.30-11.00

Kids: 20 km. I: 08.30 - S: 09.25-09.30

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

6. Zaterdag 27/10/2018

Oostakkerse VTT & Cyclo

VTT: 45-35-28 km.

CYCLO: 50-30 km.

Kids: 18 km.

WSC OOSTAKKER - LOCHRISTI.

Edugo - Campus De Brug, Eksaardserijweg 24, 9041 Oostakker.

I&S: 08.30-14.00

Kids: 18 km. - I: 13.00 - S: 13.30

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

7. Donderdag 1 /11/2018

VMA Tour VTT & Cyclo

VTT: 45-35-25 km.

CYCLO: 50-25 km.

Kids: 15 km.

TC DE VRIJE VOGELS - NAZARETH.

Sporthal Latem-Deurle, hoge Heirweg 64, 9831 Sint-Martens-Latem.

I&S: 08.00-11.00

Kids: 15 km. - I: 09.00 - S: 09.30

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

8. Zaterdag 3/11/2018 

Flabbaert VTT & Cyclo

VTT: 42-35-25-15 km.

CYCLO: 50-25 km.

Kids: 15 km.

K.WC SPORTIEF - ONZE ROEM KNESSELARE.

Sporthal Flabbaert, Prinsengoeddreef 33, 9910 Knesselare.

I&S: 08.00-14.00

Kids: 15 km. - I: 13.00 - S: 13.30

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

9. Zaterdag 10/11/2018

Versele-Laga: VTT & Cyclo

VTT: 70-50-40-25 km.

CYCLO: 30-50 km.

Kids: 15 km.

WTC WALTER GODEFROOT VZW.

Zaal Ten hove, Nieuwstraat 3, 9800 Astene-Deinze.

I&S: 08.00-14.00

Kids: 15 km. - I: 13.00 - S: 13.30

I&S: VTT 70km: 08.00-13.00

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

10. Zondag 11/11/2018

Dwars door Kruishoutem VTT & Cyclo

VTT: 51-38-28 km.

CYCLO: 55-30 km.

Kids: 17 km.

D.M.D. CYCLING TEAM, VZW.

Zaal Elckerlyc, Schoolweg 1, 9770 Kruishoutem-Marolle.

I&S: 08.00-14.00

Kids: 17 km. - I: 13.00 - S: 13.30

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

11a. Zaterdag 17/11/2018

Maldegemse Poldertocht VTT & Cyclo

VTT: 48-38-28-15 km.

CYCLO: 50-25 km.

Kids: 15 km.

WTC MALDEGEM VZW.

Sporthal de Berken, Kleitkalseide 109 A, 9990 Maldegem- Kleit.

I&S: 08.00-14.00

Kids: 15 km. - I: 13.00 - S: 13.30

 

11b. Zaterdag 17/11/2018 (VBR BOND)

20e Grote Marcassou VTT & Cyclo

WTC Lovendegem.

Polyvalente Zaal – Sporthal, Sportstraat 24, Lovendegem.

VTT: 60-50-40-30 km.

Cyclo: 55 km.

Kids: 15 km.

I&S: 08.30-14.00

Kids: 15 km. - I&S: 10.00

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

12. Zaterdag 24/11/2018

Depa Trofee VTT & Cyclo

VTT: 54-41-28 km.

CYCLO: 50-27 km.

Kids: 15 km.

VZW CENTRUM SPORTIEF - EEKLO.

Sporthal Ten Doorn, Dullaert 40, 9900 Eeklo.

I&S: 08.30-14.00

Kids: 15 km. - I: 13.00 - S: 13.30

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

13. Zaterdag 1/12/2018

Klaas VTT & Cyclo

VTT: 45-35-25 km.

CYCLO: 50-27 km.

Kids: 16 km.

TC DE VRIJE VOGELS - NAZARETH.

Bedrijfshal Isorex, Stationstraat 190, 9890 Gavere.

I&S: 08.30-14.00

Kids: 16 km. - I: 13.00 - S: 13.30

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

14. Zaterdag 08/12/2018

Houtland VTT & Cyclo

VTT: 45-35-25 km.

CYCLO: 50-38 km.

Kids: 20 km.

TC HOUTLAND - ERTVELDE.

Sporthal Hoge Wal, Guldensporenlaan 34, 9940 Ertvelde.

I&S: 08.30-14.00

Kids: 20 km. - I: 13.00 - S: 13.30

 

14. Zaterdag 08/12/2018 (VBR BOND)

25ste BOSSEN VAN VLAANDEREN VTT

VTT: 45-38-33-26 km.

Zaal Bulscampvelt, Wingensestraat 2, 8020 Hertsberge   

I&S: 08.00-14.00

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

15. Zaterdag 15/12/2018 (VBR BOND)

DWARS DOOR HEEN HET HOUTLAND VTT

VTT: 52-45-30 km.

Sportcentrum, Belhuttebaan 40, 8680 Koekelare.  

I&S: 08.00-14.00

 

15. Zaterdag 15/12/2018

Cyclo vanuit het lokaal

Eigen rit met start aan het lokaal om 9u

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

16. Zaterdag 22/12/2018 (VBR BOND)

Galloo Xmass VTT

VTT: 50-30 km.

VZW KWSC Menen.

Firma Galloo, Wervikstraat 320, Menen.

VTT: 50 & 30 km.

I&S: 08.30-11.00

 

16. Zaterdag 22/12/2018

Cyclo vanuit het lokaal

Eigen rit met start aan het lokaal om 9u

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

17. Zaterdag 29/12/2018

Valerius de Saedeleer VTT & Cyclo

VTT: 42-32-25 km.

CYCLO: 40 km.

Kids: 15 km.

VZW WIK MAARKEDAL.

Sporthal “Sportkot”, Sompelplein 39 B, 9700 Leupegem-Oudenaarde.

I&S: 08.30-14.00

Kids: 15 km. - I: 13.00 - S: 13.30

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

18. Zaterdag 05/01/2019 (VBR BOND)

De Acht van Sijsele VTT

VTT: 48-38-28 km.

Gemeentelijke turnzaal, Noordstraat, 8340 Sijsele.

I&S: 08.30-14.00

 

18. Zaterdag 05/01/2019

Cyclo vanuit het lokaal

Eigen rit met start aan het lokaal om 9u

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

19. Zaterdag 12/01/2019 (VBR BOND)

26e Door en rondom Varsenare VTT

VTT: 60-45-25 km.

Oud Gemeentehuis, Oude Dorpsweg 70, 8490 Varsenare.

I&S: 08.00-14.00

 

19. Zaterdag 12/01/2019

Cyclo vanuit het lokaal

Eigen rit met start aan het lokaal om 9u

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

20. Zaterdag 19/01/2019

Heirnis VTT & Cyclo

VTT: 53-35-25-17 km.

CYCLO: 35 km.

Kids: 17 km

WTC HEIRNIS GENT.

Vierde Zaal, Driebeekstraat 2, 9050 Gentbrugge.

I&S: 08.30-14.00

Kids: VTT 17 km. - I: 13.00-13.20 - S: 13.30

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

21. Zaterdag 26/01/2019 

Trappers Trophy VTT & Cyclo

VTT: 48-38-25 km.

CYCLO: 45-27 km.

Kids: 15 km.

WTC DE SNELTRAPPERS - STEKENE.

Broederschool, Nieuwstraat 17, 9190 Stekene.

I&S: 08.30-14.00

Kids: 15 km. - I: 13.00 - S: 13.30

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

22. Zaterdag 2/02/2019

Martinus Winter VTT & Cyclo

VTT: 60-45-35-25 km.

CYCLO: 50-25 km.

Kids: 15 km.

SPORTVERENIGING ZOMERGEM VZW.

Polyvalente Zaal Den Boer, Den Boer 17, 9930 Zomergem.

I&S: 08.30-14.00

Kids: 15 km. - I: 13.00 - S: 13.30

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

23. Zaterdag 9/02/2019

VTT & Cyclo der Scheldemeersen

VTT: 45-35-25 km.

CYCLO 50-25 km.

Kids: 15 km.

K.W.C. SPORT NA ARBEID - GENT.

KRC Gent Atletiek, Emanuel Hielstraat 106, 9050 Gentbrugge.

I&S: 08.30-14.00

Kids: 15 km. - I: 13.00 - S: 13.30

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

24. Zaterdag 16/02/2019

Slothappening VTT & Cyclo

VTT: 48-38-28 km.

CYCLO Toprit 35 km.

Kids: 15 km.

WTC MALDEGEM VZW.

Sporthal de Berken, Kleitkalseide 109 A, 9990 Maldegem - Kleit.

I&S: 08.30-14.00

Kids: 15 km. - I: 12.00 - S: 12.30

 


Webmaster: Braekman Patrick

Laatste update: 08/11/2018 - 18u35

Rubriek(en):

Winterfietsseizoen/klassementen/